Doprava zdarma na objednávky nad 2 490 Kč!

O nás

Vítejte na našem e-shopu!

 

Roselia.cz je e-shop s unikátním konceptem růží ze saténových stuh, které jsou ručně vyráběné v Praze.

Náš e-shop vznikl těsně před Valentýnem 2021, ale nápad se nám zrodil už pár měsíců před tím - zhruba během Vánoc, poté jsme strávili nějaký čas zkoumáním výroby saténových růží. 

Ze začátku to nebylo nic snadného, museli jsme vyrobit desítky a desítky růžiček než jsme vychytali ideální druh stuh, délku a počet jednotlivých okvětních lístků na každou růži. Poté i způsob vyrábění se neustále měnil a inovoval tak, aby konečný výsledek růží vypadal jako živé růžičky a dokázal člověka opravdu nadchnout.

Zkrátka jsme chtěli vytvořit něco krásného, co by mohlo udělat obdarovanýmu radost, dárce by byl taky šťastný, že vybral ideální dárek a my že jsou naši zákazníci spokojení ❤.

win - win - win 

Je to práce, která má smysl a milujeme!

Našim snem je rozjet saténové růže nejdřív po celém Česku a následně expandovat do zahraničí - přeměnit ručně vyráběné růže na něco zcela obvyklého, co se daruje k různým příležitostem jako jsou Valentýn, MDŽ, Den Matek i otců, narozeniny, poděkování a mnoho dalšího.

Díky expandu ROSELIA bychom mohli tak poskytnout mnohem víc pracovních příležitostí pro maminky nebo tatínkové na mateřské, osoby s postižením a další, kteří mají možnost jen pracovat z domova.

Je to náš ambiciózní sen, který díky VÁM určitě splníme!

Děkujeme za Váš zájem se dozvědět o nás víc, pokud máte nějaké dotazy nebo podněty, neváhejte nám napsat ZDE, rádi se s Vámi spojíme :)

VAŠE

Logo (1)

Proč ROSELIA (2)